Biokompostētājs 2 kg, mikroorganismus saturošs līdzeklis

4751003142285
8,80 €

Iepakojumā 2 kg

Biokompostētājs

8,80 €
Daudzums:

Bio Kompostētājs ir mikroorganismu maisījums, kas spēj noārdīt celulozi. Sadala skaidas, sīki sakapātus zarus, koku lapas un mājsaimniecības atkritumus, iznīcina kaitīgās baktērijas un nezāļu sēklas. Uzsākoties bioloģiskiem sadalīšanās procesiem kompostējamā masa sakarst līdz 60°C. Organiskais slāpeklis tiek pārvērsts augiem izmantojamā formā. 18°C temperatūrā un augstāk, kompostētājs pabeidz savu darbību aptuveni 1 mēneša laikā. Kad komposta masa ir samazinājusies par 50%, tā ir irdena un ir svaigas zemes smarža, tikai tad komposts ir lietojams augsnes bagātināšanai. Gatava komposta lietošana atjauno augsnes auglību un uzlabo augsnes fizikālās īpašības.

Bio Kompostētājs arī veiksmīgi kavē nepatīkamu aromātu veidošanos sausajās tualetēs un kanalizācijas akās.

Sastāvs:

Augiem labvēlīgie augsnes mikroorganismi dzīvo un intensīvi vairojas augu sakņu tuvumā – rizosfērā. Tie sadarbojas ar augu, piegādājot barības vielas, pārveidojot nešķīstošos savienojumus augam izmantojamā veidā.

Azotobacter chroococcum ir augsnē brīvi dzīvojošas atmosfēras slāpekli saistošas baktērijas. Sintezē augu attīstībai nepieciešamas vielas.

Trichoderma ģints sēnes uzlabo augu augšanu, augam veidojas spēcīgākas saknes. Stimulē augu rezistenci pret infekcijām un citiem nelabvēlīgiem vides faktoriem.

Lietošana:

Pievieno kompostētajam materiālam iestrādājot 1 m3 vai izšķīdina līdzekli 10 l ūdens un iejauc kompostā.

Regulāri aplaista, pārjauc 1 reizi 3 nedēļās un apklāj ar plēvi.

Kad komposts sarucis uz pusi un smaržo pēc svaigas zemes, gatavs lietošanai.

  • Uzglabā sausā, vēsā, tumšā vietā, atsevišķi no pārtikas un lopbarības produktiem.
  • Bio Kompostētāju nelietot kopā ar ķīmiskiem līdzekļiem.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: