SIA "Agro D" nodarbojas ar dārzkopības preču tirdzniecību, piedāvājot plašā sortimentā sēklas, minerālmēslus un citus dārzkopībā nepieciešamus un noderīgus produktus. Esam priecīgi, ka mūsu klientu vidū ir stādu audzētāji un apzaļumotāji no visas Latvijas, kuri atzinīgi novērtē mūsu piedāvāto sortimentu, preču kvalitāti un konkurentspējīgās cenas. 

Izvērtējot Latvijas tirgus pieprasījumu un klientu vēlmes, esam izveidojuši minerālmēslu līniju "Hortis", kas ir iemantojusi atpazīstamību Latvijas tirgū un ieguvusi uzticamību klientu vidū ar plašo piedāvājuma sortimentu un daudzveidību, tādēļ spējam piedāvāt plašā klāstā gan šķīstošos, gan granulētos minerālmēslus kā vasaras, tā rudens sezonai. Pateicoties mūsu illgadējiem partneriem SIA A.M. Ozoli, esam izveidojuši profesionālo sēklu līniju "Hortis Professional", lai katrs piemājas dārziņa īpašnieks var iegādāt lielražotāju iecienītas šķirnes sīkfasējumā, novērtējot šķirņu augstražību, toleranci pret saslimšanām, izturību un garšas īpašības.

Ņemot vērā to, ka pieprasījums un klientu skaits katru gadu aug, arī mūsu uzņēmuma sortiments paplašinās, piedāvājot dažāda klāsta dārzkopības preces kā dārza entuziastiem, tā profesionāliem dārzniekiem.

Būsim priecīgi, ja Jūsu dārza labsajūtai, krāšņumam un labiekārtošanai būsiet izvēlējušies mūsu sortimentu. Ja kādu, no Jūsu vēlamās preces neatradāt mūsu piedāvājumā, vai vēlaties uzsākt sadarbību, esam atvērti ieteikumiem vai piedāvājumiem.

Veiksmīgu dārza sezonu!

 

SIA "Agro D"

Juridiskā adrese:                                  Gaujas iela 11 - 21, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164

Pasūtīto preču saņemšana noliktavā:  Komunālā iela 71, Kalkūni, Kalkūnes pag., Augšdaugavas nov., LV-5449

                                                            Darba laiks: 8:00-12:00; 13:00-17:00 (darba dienas)

Pasūtīto preču saņemšana veikalā:    Cietokšņa iela 60, Daugavpils., LV-5401 (Zaļais Tirgus)

              Darba laiks: 8:00-16:00 (katru dienu)

Tel. +371 26673175 (d.d. 8:00-17:00)

 FAX +371 67996044

 info@darzinam.lv

Ievērībai! Preces ir iegādājamas tikai ar iepriekšēju pasūtīšanu/priekšapmaksas veikšanu.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: