• Jauns

Suprim želeja kaļķakmens likvidēšanai veļas mašīnās, 500ml

4814628011791
3,80 €

Suprim želeja kaļķakmens likvidēšanai veļas mašīnās, 500ml

Suprim želeja

3,80 €
Daudzums:

Suprim želeja kaļķakmens likvidēšanai veļas mašīnās, 500ml

Paredzēts ūdens mīkstināšanai. Novērš sāļu nogulumu, ziepju un netīrumu nosēdumu veidošanos uz iekšējām virsmām, sildelementiem un veļas mazgājamo mašīnu daļām, kā arī palielina mazgāšanas efektivitāti. 

Sastāvā: 5 % un vairāk, bet mazāk nekā 15 % polikarboksilātu, mazāk par 5 % amfotēro virsmaktīvo vielu. Smaržas un aromātiskās kompozīcijas. Konservanti: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone. 

Lietošana: katrai mazgāšanas reizei pievienojiet 1 vāciņu želejas (40 ml) virs parastā mazgāšanas līdzekļa. Ja ūdens ir ļoti ciets, palieliniet devu, pievienojot vēl pusvāciņu želejas. Izmantotā mazgāšanas līdzekļa daudzumam jāatbilst devai mīkstajam ūdenim. Ikmēneša tīrīšana: pievienojiet 2 vāciņus (80 ml) tukšajā veļas mazgājamās mašīnas cilindrā. Ieslēdziet mašīnu pilnam mazgāšanas ciklam temperatūrā 60°C. SVARĪGI: tīrīšanu ieteicams veikt reizi mēnesī vai pēc katrām 15 mazgāšanām bez veļas un mazgāšanas līdzekļu lietošanas.

Piesardzības pasākumi: SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Pēc izmantošanas rokas kārtīgi nomazgāt. Paaugstinātas jutības un ādas bojājumu gadījumā izmantot aizsargcimdus. Sargāt no bērniem. 

Uzglabāt temperatūrā no +5 °C līdz +35 °C, un relatīvajā mitrumā ne vairāk kā 80% (25°С), sargājot no tiešiem saules stariem. 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: