Keramzīts 1L

Keramzīts 1L

0,80 €

2700000026144

Keramzīts ir apdedzināts māls ar izteikti porainu struktūru, izmantojams kā piedeva augsnei. Keramzīta drenāžu izmanto puķu podu augsnes virskārtas nosegšanai, kā arī puķu podu apakšējā, drenāžas slāņa izveidošanai. Piemērots arī sajaukšanai ar augsni, tās irdenuma uzlabošanai. Keramzīts palīdz augiem uzturēt optimālu mitruma līmeni, kā arī pārlieku nesablīvē augsni, veicinot sakņu optimālu attīstību.

Īpašības:

Samazina ūdens iztvaikošanu, aizsargā augsni no izžūšanas. Keramzīts absorbē lieko mitrumu un novērš liekā ūdens uzkrāšanos. Starp granulām veidojas gaisa telpa, nodrošinot to, ka saknes labāk tiek apgādātas ar tām nepieciešamo skābekli. 

Pielietojums:

Vienmērīgi izkaisīt puķu poda apakšā vai uz augsnes virskārtas vienmērīgā slānī. Var lietot gan kā drenāžas materiālu, gan kā dizaina elementu. Īpaši ērti izmantot keramzītu gadījumos, kad jāpārstāda orhidejas vai citus augus, kuriem nav nepieciešama augsne.

Uzglabāšana:

Uzglabāt sausā vietā, kurai netiek klāt bērni, mājdzīvnieki un intensīvi saules stari.Optimāla uzglabāšanas temperatūra: līdz + 35C

Derīguma termiņš:

Neierobežots.

Tilpums: 1L