Biomikss 1kg (mitrais)

Biomikss 1kg (mitrais)

Iepakojumā 1kg.

Vairāk informācijas...

3,90 €

4751003140090

Mikrobioloģisks preparāts ar īpaši plašu iedarbības spektru. Izvēloties piemērotu lietošanas formu, izmantojams visām kultūrām: lauka un siltumnīcu dārzeņiem, kartupeļiem, garšaugiem, zemenēm, augļu kokiem, ogulājiem, krāšņumaugiem – augu ražības palielināšanai un slimību profilaksei. Ieteicams lietot 3 reizes veģetācijas periodā.

BioMikss ir komplekss mikroorganismu maisījums, kas satur septiņus augsnes baktēriju un divus mikroskopisko sēņu izolātus, kuri samazina slimību izraisītāju skaitu, paātrina augu augšanu, veicina ziedēšanu un ražas nobriešanu, uzlabo augsnes struktūru un barības elementu uzņemšanu augos. Ja agrotehnika ir veiksmīga, tad BioMikss ražību var paaugstināt pat par 50 %.

Preparātu iestrādā augsnē 5-10 cm dziļi pirms kultūraugu sējas vai stādīšanas, kā arī veģetācijas sezonā. Apstrādi iesakāms veikt 1-3 reizes veģetācijas sezonā. Starp apstrādi un ražas novākšanu nav nepieciešams nogaidīšanas periods. Preparātu nedrīkst jaukt kopā ar koncentrētiem minerālmēsliem un pesticīdiem.

BioMiksa efektivitāti paaugstina pietiekams augsnes mitrums un siltums (+15-+25 C).

Lasīt plašāk: šeit